fbpx

Meist

20 aastat Eesti turul tegutsenud Kunstipada on Eesti suurim ja vanim värvilise klaasi ja klaasitarvikute esinduskauplus.

Valmistame ja parandame klaasvitraaže (tiffany ja klassikaline stiil) ning muid klaasist tellimustöid. Meie juurest leiab palju ilusaid klaasist ehteid, vaagnaid, lampe, kellasid, kingitusi jpm, mille meie klaasikunstnikud on valmistanud.

Lisaks klaasi ja tööriistade müügile korraldame töötubasid. Meie juures on võimalik osaleda individuaalsel klaasikursusel või korraldada väiksemaid sünnipäevi, firmaüritusi ning muid meeldejäävaid tähtpäevi. Vitraaži töötoas saab osaleda maksimaalselt 6 inimest ja klaasisulatuse töötoas 12 inimest. 

E-poes pakume müügiks standardmõõtudes klaasitükke (30×30 ja 30×20 cm), kuid meie kaupluses kohapeal on saadaval suur valik klaasitahvleid, mõõtudega 120x60cm, millest lõikame välja just Teile sobiva kuju ja suurusega klaasi.

Pakume igale kliendile personaalset lähenemist ja oleme alati valmis Teile jagama head nõu ja soovitusi klaasivaldkonnas.

Olete oodatud meile külla, Kadaka tee 2, Tallinn. Asume Klaasissepa hoone teisel korrusel. 

Vaata videost, kuidas läks Piretil ja Jüril Kanal2 Õhtu saatest meie juures:

Alusta trükkimist ja vajuta "Enter" klahvi otsimiseks

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.